فرماندار ایذه : ۱۱ میلیارد تومان به حوزه راه و شهرسازی ایذه اختصاص داده شد

فرماندار ایذه از اختصاص ۱۱ میلیارد تومان به حوزه راه و شهرسازی ایذه خبر داد.
به گزارش خورنا از ایذه، محسن بیرانوند فرماندار ایذه در مراسم افتتاحیه پل هلایجان از حضور چندین باره استاندار به ایذه تشکر کرد و افزود: چند پروژه مهم سرعت خوبی گرفته که یا انجام گرفت و یا اینکه در حال انجام گرفتن است که جا دارد از زحمات استاندار تشکر و قدرانی کرد.
بیرانوند در مورد افتتاح پل هلایجان افزود: پروژه کلنگ زنی پل هلایجان از سال ۸۹ شروع شد که متاسفانه توقف چندین ساله داشت اما خوشبختانه ظرف یک سال گذشته به صورت جت انجام و به نتیجه رسید که اعتبار این پروژه ۳/۵ میلیارد بود.
عالی ترین نماینده دولت در ایذه در مورد اعتبارات اختصاص داده شد به حوزه راه گفت: از ۵۲ میلیارد اعتبارات ایذه مبلغ ۱۱ میلیارد تومان به حوزه راه و شهر سازی داده شد که مبلغ ۱ میلیارد و هشتصد میلیون تومان به حوزه راه و مبلغ ۹ میلیارد دویست میلیون تومان به حوزه شهرسازی اختصاص داده شد.
فرماندار ایذه در ادامه گفت: ۱۸ میلیارد اعتبار برای چهار بانده مسیر پل هلایجان به بارانگرد در نظر گرفته شده است که این محور در حال انجام گرفتن است همچنین روکش آسفالت محور دهدز به کارون ۴ تا چند روز دیگر استارت خواهد خورد که مبلغ ۳ میلیارد و صد و هفتاد میلیون اعتبار هزینه خواهد شد.
بیرانوند گفت: در ادامه بهسازی راه های روستایی ۹ کیلومتر اختصاص به راه های سوسن بود که تقریبا رو به اتمام است که مبلغ ۱ میلیارد و هشتصد میلیون تومان اعتبار این پروژه بود که از محل ۲۰ درصد افزایش این پروژه ۳ راه آنتنی با کمک‌ دیگر مسئولین ۸۰۰ متر روستای گلار، ۶۰۰ متر روستای بردمیل و ۵۰۰ متر روستای شمیی در دستور کار قرار گرفت.
وی سپس به بهسازی ۱۸۰۰ متری جاده ثریا تا ده حوض خبر داد و گفت: اعتبار این پروژه از جابجای اعتبارات صورت گرفت که با کمک هدایت الله خادمی نماینده مردم در مجلس و اداره راه و شهرسازی انجام گرفت.
محسن بیرانوند در پایان اظهار کرد: احداث پل کامبوزیتی و بهسازی و آسفالت محور ایذه به اندیکا به طول ۳/۵ کیلومتر بود که به سرانجام رسید و چندین پروژه های دیگری که انجام گرفتن و اینکه در حال انجام گرفتن است که جا دارد از استاندار ، نماینده مردم در مجلس و راه و شهرسازی تشکر و قدرانی کرد.

خبرنگار : فیروز بیگلری

SONY DSC

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.