در سکوت مسئولین،مراسم استقبال از رضا بویری برگزار شد

رضا بویری که موفق به کسب مدال طلا مسابقات پرس سینه آسیا شد عصر امروز در سکوت و مسئولین وارد ایذه شد.
به گزارش خورنا از ایذه، رضا بویری که چندی پیش در مسابقات پرس سینه آسیا در کشور فیلیپین موفق شد مدال طلا را بدست آورد در سکوت مسئولین وارد ایذه شد.
در این مراسم میثم دادمرز سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان ایذه به همراه پژمان داودی رئیس هیات پرورش اندام این شهر حضور داشتند و از رضا بویری تجلیل کرد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان ایذه ضمن تبریک این افتخار آفرینی اظهار کرد: جای خوشحالی است که ابتدای حضورم مصادف شد با افتخار آفرینی رضا بویری که امیدوارم همیشه شاهد افتخار آفرینی ورزشکاران ایذه در مسابقات آسیایی ، بین المللی و جهانی باشیم.
دادمرز گفت: برنامه های خوبی در ادامه کار خواهم داشت و کارهای که هوشنگ حاتمی داشت قطعا با همکاری وی پیش خواهیم برد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان ایذه در ادامه گفت: ورزش ایذه جایگاه خوبی دارد و تمام تلاش خود را خواهم کرد تا علاوه بر حفظ جایگاه کنونی بتوانیم ورزش ایذه را ارتقاء ببخشیم.
میثم دادمرز خطاب به جامعه ورزش ایذه گفت: هیچ تغییر تحولی در هیات ها صورت نخواهد گرفت اما انتظار دارم روسای هیات ها در کار کردن و خدمت کردن به ورزشکاران تلاش بیشتری داشته باشند تا شاهد موفقیت های بیشتری در ورزش ایذه باشیم.
در ادامه پژمان داودی رئیس هیات پرورش اندام ایذه با ابراز گلایمندی از مسئولین استانی و محلی گفت: با توجه به اینکه رضا بویری در آسیا موفق به کسب مدال طلای آسیا شد اتنظار داشتیم مسئولین ورزش استان از جمله رفیعی زاده رئیس هیات استان که در فرودگاه بار دیگری بی مهری خود را نشان داد و حتی حاضر نشد سمت ورزشکار ما بیاید و به سمت پیشکسوتی رفت که همزمان وارد اهواز شدند امیدوارم مدیرکل محترم ورزش و جوانان نسبت به این بی مهری ورود کند چرا که بعد از این اتفاق رضا بویری بسیار دل زده شد.
داودی در ادامه گفت: متاسفانه مسئولین ادارات ایذه هم نسبت به این مقام بی اعتناء بودند و علیرغم اطلاع رسانی های که در فضاهای مجازی و در خبر داشتیم اما استقبالی نشد که این موضوع تازگی ندارد .
داودی افزود: هیات پرورش اندام ایذه فعالیت های خوبی دارد و موفق به کسب مقام های استانی، کشوری، بین المللی و آسیایی شد که اگر مسئولین نگاه ویژه تری به این هیات داشته باشند قطعا عناوین های مهمتری نیز به دست خواهد آمد.

خبرنگار : فیروز بیگلری

SONY DSC


SONY DSC


SONY DSC

عکس از فیروز بیگلری

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.