جامعه ورزش ایذه از حبیب زندی پیشکسوت کشتی ایذه عیادت کردند

هوشنگ حاتمی رئیس اداره ورزش و جوانان ایذه، به همراه جمعی از اهالی ورزش این شهر از پیشکسوت کشتی عیادت کردند.
به گزارش خورنا از ایذه، حبیب زندی از پیشکسوتان شناخته شده کشتی ایذه مدتی است که به دلیل جراحی در منزل دوران بیماری خود را سپری می کند شب گذشته جمعی از اهالی ورزش ایذه از جمله هوشنگ حاتمی رئیس اداره ورزش و جوانان، ملک محمد بویری سرمربی و حمزه احمدزاده مربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه و علی مولایی رئیس هیات بوکس، از این پیشکسوت عیادت کردند.
هوشنگ حاتمی رئیس اداره ورزش و جوانان برای حبیب زندی آرزوی سلامتی کرد و دقایقی در مورد عمل جراحی و چگونگی بهبودی با وی صحبت کرد.
ملک محمد بویری سرمربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه نیز برای بهبودی وی آرزوی سلامتی کرد و از اخلاق و منش پهلوانی حبیب زندی به نیکی یاد کرد.
در ادامه علی مولایی رئیس هیات بوکس ایذه حبیب زندی را فردی دلسوز و زحمتکش برای کشتی ایذه دانست و اظهار کرد: حبیب زندی از پیشکسوتان نامی ورزش ایذه به خصوص کشتی است که همیشه برای ارتقای دانش جوانان این شهر وقت می گذاشت که انشالله هر چه سریعتر بهبودی خود را به دست آورد.


حمزه احمدزاده مربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه نیز آرزوی سلامتی برای حبیب زندی کرد و افزود: افتخار من در کشتی این است که شاگرد وی بودم که هم اخلاق و هم چیزهای زیادی یاد گرفتم که الان به خوبی از تجربیاتی که کسب کردم در عرصه مربیگری به همشهریان خود منتقل میکنم.
حبیب زندی پیشکسوت کشتی فرنگی ایذه ضمن تشکر از حضور اهالی ورزش در عیادت از وی دقایقی را به صبحت پرداخت.
وی در بخشی از صحبت های خود افزود: کار کردن در راه خدا برای جوانان از ویژه گی های خاصی برخوردار است که قطعا پاداش اخروی نزد خداوند منان خواهد داشت.
گفتنی است حبیب زندی پیشکسوت کشتی فرنگی ایذه که از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس می باشد و هنوز آثار ترکش ها در بدنش وجود دارد چندی پیش عمل جراحی داشت و هم اکنون دوران بیماری خود را در منزل سپری می کند.

خبرنگار : فیروز بیگلری

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.