شامگاه چهارشنبه

نخستین جشنواره ارزیابی مهارت‌های فیزیکی حراست‌های صنعت نفت در ماهشهر آغاز به کار کرد

شامگاه چهارشنبه افتتاحیه نخستین جشنواره رقابت‌های ارزیابی مهارت و توانایی فیزیکی حراست‌های صنعت نفت به میزبانی حراست شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر برگزار شد.

خورنا – سید عباس بهشتی شامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری مراسم افتتاحیه نخستین جشنواره رقابت‌های ارزیابی مهارت و توانایی فیزیکی حراست‌های صنعت نفت اظهار کرد: امروز این جشنواره در مجموعه شهرستان ماهشهر به دلیل فراهم بودن زیرساخت‌های لازم برگزار شده که ان‌شاءالله برگزاری این گونه جشنواره‌ها مستدام باشد و در سال‌های آتی با کیفیت بیشتری برگزار شود.

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری این جشنواره گردهمایی کارکنان حراست اقصی نقاط کشور و ایجاد روحیه برادری و اخوت میان آنهاست.

رئیس حراست شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به وجود بهره‌های معنوی در برگزاری مسابقات ورزشی خاطرنشان کرد: امیدواریم شرکت کنندگان در این جشنواره با اخلاق ورزشی خوب خود بتوانند علاوه بر بهره‌های ورزشی از بهره‌های معنوی نیز متنفع شوند.

بهشتی ادامه داد: برای برگزاری با کیفیت این جشنواره تلاش زیادی شده است اما به امید خدا در آینده شاهد برنامه‌های پربارتری نیز خواهیم بود.

وی در پایان با تقدیر و تشکر از زحمات کادر اجرایی برگزاری این جشنواره و حامیان آن اظهار کرد: سعی شده زمینه آرامش و رضایت شرکت کنندگان در مدت برگزاری جشنواره در شهرستان بندر ماهشهر فراهم شود که ان‌شاءالله با خاطره‌ای خوش از این برنامه همراه باشد.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.