پتروشیمی فن آوران در زمره شرکت های برتر شستا +تصاویر

شرکت سرمایه گذاری شستا در راستای سیاست ها و راهبردهای کلان سازمان تامین اجتماعی مبتنی بر ارتقای بازدهی سرمایه گذاری ها ، طرح رتبه بندی شرکت های تابعه خود را اجرا کرد .

خورنا – جشنواره و مراسم اعلام نتایج شرکت های برتر با حضور وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان تامین اجتماعی ، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و اعضای هیات مدیره و مدیران عامل کلیه هلدینگ ها و شرکت های تابعه ، صبح امروز یکشنبه یکم اسفند ماه سال جاری برگزار شد .

در این مراسم شرکت پتروشیمی فن آوران در راستای سیاست‌ ها و راهبرد های کلان سازمان تامین اجتماعی مبنی بر ارتقای بازدهی سرمایه‌گذاری‌ها و با استرات‍ژی ترسیم شده توسط مدیریت محترم عامل این شرکت مبتنی بر بهره‌گیری از ظرفیت‌ها ی بومی و اقتصاد مقاومتی, موفق به کسب رتبه برتر“طرح رتبه‌بندی شرکت‌های شستا”شد .

شایان ذکر است که  اصول حاکم بر طرح رتبه‌بندی ، مواردی همچون به کارگیری کامل دارایی‌ها و ظرفیت‌های شرکت و کسب حداکثر بازدهی، استفاده از فرصت‌های اقتصادی به منظور توسعه کسب و کار و افزایش ارزش دارایی‌ها، قانونمندی، شفافیت و پاسخگویی در عملکرد، رقابت‌مندی در بازار و ایجاد ارزش برای مشتریان و توجه به خلاقیت، نوآوری و مدیریت علمی را مورد تاکید قرار دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.