پیام تسلیت مدیر کل آموزش وپرورش استان خوزستان در پی رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

خورنا| گروه سیاسی: به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ، درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را با صدور پیامی تسلیت گفت.متن این پیام در پی می آید:

إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

خبر درگذشت عالم مجاهد و انقلابی ، یار دیرین بنیانگذار انقلاب، امام (ره ) و رهبری، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی  موجب اندوه و تأثر فراوان شد. وی  یکی از شاگردان مبّرز و از یاران صدیق امام (ره) بود  که از شروع نهضت امام راحل  در کنار امام و انقلاب بود و از هیچ تلاش و کوششی برای به ثمر نشستن انقلاب در برهه های مختلف دریغ نکرد. بی تردید نام هاشمی در صحیفه انقلاب به یادگار خواهد ماند و مردم  قدر شناس و انقلابی هیچ گاه مجاهدت های این عالم وارسته را از یاد نخواهند برد .

رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، بی شک  مصیبتی بزرگ برای انقلاب و ارادتمندان امام و رهبری  است که سال‌های متمادی از اقدامات  سازنده و آگاهی بخش ایشان بهره‌مند بودند.

ضمن تسلیت درگذشت ایشان به پیشگاه حضرت بقیهالله الأعظم ،مقام معظم رهبری، بیت شریف آن عالم وارسته، فرهنگیان و عموم  مردم  شریف و انقلابی، خداوند متعال   روح بلند آن مجاهد انقلابی را در کنار مراد و مقتدایش حضرت امام خمینی  (ره)  متنعم از فیوضات رحمانی بگرداند.

محمد تقی زاده

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.